„Im większe DLACZEGO, tym mocniejsze JAK/Simon Sinek/

Pozwól, aby Twoi pracownicy odkryli jak procedury i uporządkowane procesy ułatwią ich codzienną pracę.

NIECH ZNAJDĄ SWOJE WŁASNE „DLACZEGO”

Praktyczne warsztaty dla pracowników podnoszące świadomość procesową, uwrażliwiające na utrzymanie STANDARDÓW, dbanie o JAKOŚĆ oraz uczące identyfikacji i eliminacji MARNOTRAWSTW

Mapy procesowe, procedury
Marnotrawstwa
Standardy, kontrola jakości

Informacje o szkoleniu

LOGISTYKA:

 

CZAS TRWANIA:

1 dzień 8 godzin lub

2 dni po 4 godziny zegarowe

KOSZT:

3999 zł netto + dojazd pow.100 km
+nocleg w przypadku 2 dni

w cenie:

 • zajęcia warsztatowe z zespołem
 • 1 godz. konsultacji on-line po warsztacie
 • dostęp do kursu on-line „Spraw by Twoja firma działała samodzielnie”

MIEJSCE:

siedziba firmy lub inne miejsce, gdzie będzie można przeprowadzić warsztaty

CEL WARSZTATÓW:

 

 • MUDA – Zapoznanie uczestników z rodzajami marnotrawstw oraz zaangażowanie ich w identyfikowanie tych obszarów w swojej codziennej pracy narzędzia do wybranych działań

 

 • STANDARD – Pokazanie roli standardu i uwrażliwienie pracowników na to, jak utrzymanie standardu usprawnia ich pracę

 

 • JAKOŚĆ – Zaangażowanie pracowników w znalezienie odpowiedzi na pytanie “Jak utrzymać standard, nie rezygnując z jakości?”

 

 • MAPY PROCESOWE, PROCEDURY – Zapoznanie pracowników z funkcją map i rodzajami procedur, aby mogli odkryć jak te narzędzia pomogą im w realizacji zadań
FORMA PRACY
 • wykład
 • ćwiczenia w grupach
 • ćwiczenia indywidualne
 • analizy przykładów z różnych branż
 • tworzenie materiałów do wykorzystania wewnątrz firmy

Efekty warsztatu

Uczestnicy wiedzą jakie są rodzaje marnotrawstw i potrafią je identyfikować
Uczestnicy tworzą listę marnotrawstw, zawierającą miarę i ewentualne propozycje ich rozwiązania
Uczestnicy wyznaczają miejsca na ścieżce klienta, gdzie dobrze byłoby wprowadzić standard
Uczestnicy wyliczają zadania, które zajmują im dużo czasu ponieważ chcą utrzymać jakość
Uczestnicy projektują w jaki sposób zaplanować, zapewnić i kontrolować jakość w ich codziennych zadaniach
Uczestnicy wiedzą co to jest mapa procesowa, procedura - kiedy jej używać, w jakich sytuacjach sprawdzi się najlepiej

Opinie

 • Warsztaty, które prowadzi Gosia to nie sucha teoria. Jej zajęcia są bardzo rzeczowe i jednocześnie prowadzone na luzie, z poczuciem humoru i masą anegdot.

  Ćwiczenia, jakie proponuje na warsztatach bez problemu można zastosować w codziennej pracy. Gosia potrafiła „otworzyć mi oczy” na sytuacje i zdarzenia, które niby były oczywiste, ale wcześniej nie widziałam jakie mogą pociągać za sobą konsekwencję i zdarzenia.

  Do ewentualnych problemów od razu umiała przedstawić kilka rozwiązań,  dzięki temu, że potrafi pokazać pracę z różnych perspektyw. Dzięki niej wiem, jak nie tracić czasu i energii na zbędne rzeczy i jak lepiej zorganizować prace swoją oraz swojego zespołu.

  Pokazała, że w pracy liczą się ludzie, a sukces osiąga się pracą zespołową. Dzięki jej radom i spostrzeżeniom dodała mi wiary w siebie i swoje możliwości.

  Roksana - Kierownik Magazynu

 • Po wielu szkoleniach pełnych ogólników, które w sumie można znaleźć w książkach na dany temat, dobrze jest wyjść ze szkolenia z czymś konkretnym.

  Już podczas warsztatów u Gosi stworzyłem pierwsze procedury, a teraz pracujemy nad kolejnymi.

  Polecam serdecznie wszystkim przedsiębiorcom, chcącym rozwijać swoje biznesy.

  Paweł - Właściciel Salonu kosmetycznego

 • Szczerze polecamy Panią Małgorzatę i jej szkolenia. Zarówno dla nas – właścicieli, jak i dla naszych pracowników, była to niezwykle cenna lekcja, która pozwoliła każdemu spojrzeć na naszą pracę z innej perspektywy.

  Warsztaty niezwykle dynamiczne, angażujące uczestników, pozwoliły samodzielnie dojść do pewnych wniosków. Pracownicy dostali realne umiejętności, które sami mogli wykorzystać. Wzrosła ich pewność siebie w planowaniu, co przełożyło się bezpośrednio w poprawę środowiska pracy oraz wydajności w firmie. Szkolenia pozwoliły nam uporządkować, zaplanować oraz aktywnie wdrożyć wiele procesów w firmie.

  Każdy uczestnik podkreślał, że jego ogląd na to co się dzieje w dużej firmie uległ zmianie i pozwolił na lepsze zrozumienie funkcjonowania firmy jako całości.

  Z punktu widzenia właścicieli, oprócz lepiej funkcjonującej firmy i wyszkolonych pracowników, zyskaliśmy wzajemny szacunek i zaufanie, co jest niezbędne w przypadku budowania solidnych fundamentów do dalszego funkcjonowania.

  Magdalena - Właściciel Dermatrade

 • Szkolenie firmy Samodzielna Firma Małgorzata Wierzbicka polecam każdej firmie, która chce się rozwijać, pracować nad automatyzacją, jakością i wydajnością.

  Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu już wiem, jak poprawić procesy obsługi klienta i zyskać 30% czasu by móc efektywniej pracować NAD firmą.

  Jakub - Właściciel The First

Moje doświadczenie

Małgorzata Maria Wierzbicka

Specjalizuję się w porządkowaniu i optymalizacji pracy w mikro, małych i średnich firmach. Tworzę narzędzia, które ograniczają do minimum czas wdrażania nowego pracownika, porządkują i usprawniają pracę w zespołach, podpowiadają, co zrobić w sytuacjach kryzysowych.

 

Tworzeniem procedur zajmuję się od 14 lat. Praca w międzynarodowej firmie wymagała ode mnie sporządzania dokumentacji w formie procedur, dzięki którym zadania wykonywane dotychczas przez klientów z zagranicy mogły być realizowane przez pracowników w polskich lub indyjskich oddziałach naszej firmy.

Od 5 lat działam głównie z mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami na rynku polskim. Wykorzystując wiedzę i międzynarodowe doświadczenie stworzyłam system, który pozwolił mi uporządkować pracę w firmach z ponad 40 różnych branży. Tworzę mapy procesowe, procedury, zakresy obowiązków lecz również usprawniam komunikację w firmie i edukuję. Prowadzę szkolenia otwarte, warsztaty wewnątrz firm oraz współpracuję z Uczelnią ASBIRO prowadząc zajęcia ze studentami studiów MBA.

Mówi się, że „ciężko zobaczyć perspektywę wiadra siedząc w wiadrze” dlatego z przyjemnością spotykam się z moimi klientami i z perspektywy osoby „z zewnątrz” pomagam dostrzec to, co na co dzień w firmie jest niezauważone.

Małgorzata Maria Wierzbicka

KontaktNIE CZEKAJ – SKORZYSTAJ JUŻ DZIŚ!
ZOSTAW DANE BY OTRZYMAĆ FAKTURĘ


  Adres email


  NIP firmy

  Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane przez MARGARETE WIERZBICKA Samodzielna Firma w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty lub udzielenia informacji. Więcej informacji znajdziesz tutaj.